ŽivéPřenosy365 - Sleduj živé přenosy z Wimbledonu, US Open, Australian Open a Roland Garros zdarma

image/svg+xml 50100YARDS TICKET HOLDERS’ ENTRANCES NON-TICKET HOLDERS’ ENTRANCE VIA THE TURNSTILES PRIVATE AND CONTRACTORS’ ENTRANCES ACCESS POINTS UNRESERVED SEATING REFRESHMENTS THE WIMBLEDON SHOP TOILETS FIRST AID TOILETS OUTSIDE THE GROUNDS INFORMATION DRINKING FOUNTAIN TELEPHONE RECOMMENDED ROUTES FOR WHEELCHAIR USERS DESIGNATED WHEELCHAIR VIEWING – AORANGI TERRACE USED TENNIS BALL KIOSK SOMERSET ROAD 12 8 5 COURT 4 14151617 1819 67 91011 ST MARY’S WALK ST MARY’S WALK 12 13 14 15 16 17 20 20 8,9 11 11A 7 6 5 4 3 19 18 1 1 ORCHARD ST MARY’S GATE L T A S P O N S O R S S U I T E T H E W I M B L E D O N S H O P S U I T E F S U I T E S E , D S U I T E S C , B S U I T E A A O R A N G I C A F É S U I T E L D E B E N T U R E H O L D E R S S U I T E S G , H , J , K B R I T I S H T E N N I S S U I T E FOOD VILLAGE CENTRE COURT t NORTH COMPETITORS’ PRACTICE COURTS COMPETITORS’ PRACTICE COURTS COMPETITORS’ PRACTICE COURTS No.1 COURT No.2 COURT No.3 COURT 1 2 3 4 5 7 6 8 9 11 16 12 13 14 15 17 18 19 20 21 10 PRIVATE MARQUEES PRIVATE MARQUEES COURT COURT COURTCOURTCOURT COURTCOURTCOURT ST MARY’S WALK AORANGI TERRACE COURTCOURT COURTCOURT COURTCOURT NORTH CONCOURSE AORANGI PAVILION SOUTH CONCOURSE NEWSTEAD WAY S O M E R S E T R O A D C H U R C H R O A D SOMERSET ROAD 12 8 5 COURT 4 14151617 1819 67 91011 ST MARY’S WALK ST MARY’S WALK 12 13 14 15 16 17 20 20 8,9 11 11A 7 6 5 4 3 19 18 1 1 ORCHARD ST MARY’S GATE L T A S P O N S O R S S U I T E T H E W I M B L E D O N S H O P S U I T E F S U I T E S E , D S U I T E S C , B S U I T E A A O R A N G I C A F É S U I T E L D E B E N T U R E H O L D E R S S U I T E S G , H , J , K B R I T I S H T E N N I S S U I T E FOOD VILLAGE TO WIMBLEDON LEFT LUGGAGE D CAR PARK 8 CAR PARK 4 CAR PARK 5 CAR PARK 6 CAR PARK 1 CAR PARK 3
Najdi si ten nejlepší živý přenos ↓ zde ↓

TENIS

Hint: touch on logo to show event name
Středa, Listopadu 20, 2019
10:00 ITF Ženy - Solarino
11:00 Pella - Kohlschreiber
11:00 Krstin - Baldi
11:00 Masur - Fabbiano
11:00 Coelho - Vavassori
11:00 Murray - Griekspoor
11:00 Krajinovic - Sugita
11:00 Srbsko - Japonsko
11:00 Velká Británie - Nizozemsko
11:00 Argentina - Německo
12:30 Djokovič - Nishioka
12:30 Schwartzman - Struff
12:30 Kopriva - Safwat
12:30 Nedelko - Cressy
12:30 Evans - Haase
13:00 Marti - P. Sousa
14:00 Gonzalez / Mayer - Krawietz / Mies
14:00 Tipsarevič / Troicki - McLachlan / Uchiyama
14:00 Murray / Skupski - Koolhof / Rojer
14:00 Garcia Lopez - Lestienne
14:00 Kovalik - Kotov
14:30 Lorenzi - Rodionov
15:30 Begemann / Masur - Martos Gornes / Puodziunas
15:30 Taberner - Hamou
16:00 ITF Pánské/Dámské - Neapol
17:00 Domingues - Neuchrist
17:00 Clayton / Raja - Falcao / P. Sousa
17:00 Mukund / Prasanth - Margaroli / Vavassori
18:00 Belgie - Austrálie
18:00 USA - Itálie
18:00 Chorvatsko - Španělsko
19:00 Borges - Balazs
20:30 Cacao / Monteiro - Draganja / Kolář

 

Powered by Yandex.Translate