ŽivéPřenosy365 - Sleduj živé přenosy z NHL, KHL a další hokej online zdarma

image/svg+xml KHL logo shield 2016
Najdi si ten nejlepší živý přenos ↓ zde ↓

HOKEJ

Hint: touch on logo to show event name
Středa, Listopadu 20, 2019
01:30 Ottawa Senators A Detroit Red Wings
02:00 Winnipeg Jets - Nashville Predators
02:00 Tampa Bay Lightning - Saint Louis Blues
02:30 Carolina Hurricanes Chicago Blackhawks
02:30 Vancouver Canucks - Dallas Stars
03:00 Colorado Avalanche - Calgary Flames
04:00 Toronto Maple Leafs - Vegas Golden Knights
04:30 Edmonton Oilers - San Jose Sharks
09:00 Sakhalinskie Akuly - MHC Spartak
09:00 Humo 2 - Temirtau
10:00 Amurskie Tigry - SKA-Varyagi
13:30 Sibir Novosibirsk - Bars Kazaň
13:30 Kazzinc-Torpedo - Chelmet Čeljabinsk
14:00 Karaganda - Gornyak Uchaly
14:00 Nomad Nursultan - Orsk
14:00 Gornyak Rudny - Almaty
14:30 Avto - Tolpar
15:00 Salavat Ufa - Kunlun
17:00 SKA-1946 - Loko
17:00 Krylya Sovetov - Din. St. Petersburg
17:00 Dyn. Moskva - Almaz
17:00 Penza - Lada
17:00 Baranavichy - Pinskiye Yastreby
17:30 Kremenchuk - Kryzhani Vovky
17:30 Kettera - Jokipojat
17:30 IPK - KeuPa
17:30 Hokki - SaPKo
17:30 Hranice - Charkov
17:30 Hermes - Peliitat
17:30 HC "Riga" - Krasnaya Armiya
17:30 Assat - KooKoo
17:30 IFK Helsinky - Lukko
17:30 Ilves - JYP
17:30 Sp. Moskva - Lokomotiv Jaroslavl
17:30 SaiPa - Pelikáni
17:30 TPS Turku - Vaasan Sport
17:30 Podolsk - CSKA Moskva
17:30 Soči - Cherepovets
18:00 Daugavpils - Zemgale
18:00 Ujpest - Ferencvaros
18:30 Torun - PZHL Katovice U23
18:30 SPO - MAC Ujbuda
18:30 Liepaja - HK Olimp
18:30 Fehervari Titanok - DVTK
18:30 Dinamo Riga - Dyn. Moskva
19:00 AIK - Mora
19:00 Vita Urychlit - Modo
19:00 Tingsryds - Karlskrona
19:00 Almtuna - Timra
19:00 BIK Karlskoga - Sodertalje
19:00 Kristianstads - Vasteras
19:00 POKUD Bjorkloven - Vasterviks IK
19:45 Langenthal - Olten
20:00 Munchen - Yunost Minsk
20:15 Bordeaux - Amiens
čtvrtek, Listopadu 21, 2019
01:30 Ottawa Senators - Montreal Canadiens
02:00 Washington Capitals - New York Rangers
09:00 Sakhalinskie Akuly - MHC Spartak
10:30 Vladivostok - Metallurg Magnitogorsk
12:30 Peking - Zvezda Moskva
12:30 KRS ORG - Chemik
14:30 Avto - Tolpar
15:00 Beibarys Atyrau - HC Astana
16:30 Bary - Perm
17:00 Dynamo Tver - Dinamo St. Petersburg
17:00 Ryazan - Iževsk
17:30 Avangard Omsk - Jekatěrinburg
17:30 Sp. Moskva - Din. Minsk
18:00 Bobruisk - Brest
18:00 Třinec - Vítkovice
18:00 Molodechno - Neman Grodno
19:00 Rogle - Farjestad BK
19:00 Malmo - Vaxjo
19:00 Lulea - Brynas
19:00 Oskarshamn - Skelleftea
19:00 HV 71 - Djurgardens
19:00 Frolunda - Leksands
19:00 Orebro - Linkopings
19:30 Krefeld Pinguine - Norimberk Ice Tigers
Pátek, Listopadu 22, 2019
01:00 Boston Bruins - Buffalo Sabres
01:00 Carolina Hurricanes - Philadelphia Flyers
01:00 Columbus Blue Jackets - Detroit Red Wings
01:00 Florida Panthers - Anaheim Ducks
01:00 New York Islanders - Pittsburgh Penguins
02:00 Nashville Predators - Vancouver Canucks
02:00 Minnesota Wild - Colorado Avalanche
02:00 Saint Louis Blues - Calgary Flames
02:30 Dallas Stars - Winnipeg Jets
02:30 Chicago Blackhawks - Tampa Bay Lightning
03:00 Arizona Coyotes - Toronto Maple Leafs
04:00 Vegas Golden Knights - San Jose Sharks
04:30 Los Angeles Kings - Edmonton Oilers
10:00 Nomad Nursultan - Chelmet Čeljabinsk
12:00 Jermak Angarsk - HC Yugra
13:00 Krasnojarsk - Ťumeň
13:30 Sibir Novosibirsk - Nižnij Novgorod
14:00 Pavlodar - Kulager
14:00 Karaganda - Orsk
14:00 Altay Torpédo - Aktobe
14:30 Barys Nursultan - Bars Kazaň
14:30 Kurhan - Metallurg Novokuznetsk
15:00 Beibarys Atyrau - HC Astana
15:00 Salavat Ufa - Amur Chabarovsk
17:00 Penza - CSK VVS
17:00 Niznekamsk - Kunlun
17:30 SKA Petrohrad - Čerepovec
17:30 Soči - Lokomotiv Yaroslavl
17:30 Ban. Bystrica - MAC Ujbuda
17:30 Košice - Poprad
17:30 Michalovce - Dukla Trenčín
17:30 Jokerit - Dyn. Moskva
17:30 Podolsk - Dynamo Riga
17:30 Plzeň - Olomouc
17:30 Litvínov - Mladá Boleslav
17:30 JYP - SaiPa
17:30 HC Rostov - Voroněž
17:30 Vaasan Sport - Assat
17:30 Tappara - KalPa
17:30 Pelikáni - Jukurit
17:30 Lukko - Karpat
17:30 Hameenlinna - Ilves
18:00 Zvolen - Liptovský Mikuláš
18:00 MMKS Podhale - Gdaňsk
18:00 Tychy - Janow
18:00 Nove Nových Zámků - Nitra
18:00 Bělorusko U20 - Vitebsk
18:00 Bělorusko U18 - Novopolotsk
18:00 Kometa Brno - Mountfield HK
18:00 Liberec - Kladno
18:00 Pardubice - Zlín
18:00 Jastrzebie - Torun
18:30 Katovice - Unia Oswiecim
18:30 DVTK - Slovan Bratislava
19:00 Sodertalje - POKUD Bjorkloven
19:00 Timra - Mora
19:00 Tingsryds - Almtuna
19:00 Kristianstads - Vita Urychlit
19:00 Karlskrona - Vasterviks IK
19:00 Modo - AIK
19:30 Munchen - Schwenninger
19:30 Straubing Tigers - Iserlohn Roosters
19:30 Cracovia - Zaglebie Sosnowiec
19:30 Adler Mannheim - Eisbären Berlín
19:30 Düsseldorf - ERC Ingolstadt
19:30 Wolfsburg Grizzly - Pullman
19:30 Augsburger Panther - Bremerhaven
Sobota, Listopadu 23, 2019
08:00 Omskie Yastreby - Mamonty Yugry
08:00 KRS ORG - Humo
08:00 Peking - Chemik
10:00 Jermak Angarsk - HC Yugra
11:00 Reaktor - Sibirskie Snaipery
11:00 Krasnojarsk - Ťumeň
11:00 Torpedo Gorkij - Perm
11:00 Tseng Tou - Zvezda Moskva
11:00 Sputnik Almetievsk - Kuznetskie Medvedi
12:00 Pavlodar - Kulager
12:00 Kremenchuk - Donbass
12:00 Altay - Sarmaty
12:00 Almaty - Temirtau
12:00 Bělorusko U20 - Novopolotsk
12:00 Snezhnye Barsy - Ladya
12:00 Bělorusko U18 - Vitebsk
12:00 Altay Torpédo - Aktobe
12:00 Bobruisk - Baranavichy
15:00 Avangard Omsk - Din. Minsk
15:00 SKA Neva St. Petersburg - Dinamo St. Petersburg
15:00 Ryazan - Almetyevsk
15:00 Bary - Iževsk
15:15 Malmo - Brynas
15:15 Linkopings - Frolunda
15:15 Oskarshamn - Farjestad BK
16:00 Assat - Karpat
16:00 KooKoo - Tappara
16:00 Lokomotiva Orsha - Brest
16:00 Gomel - Soligorsk
16:00 Jukurit - Lukko
16:00 Žlobin - Molodechno
16:00 KalPa - Pelikáni
16:00 Neman Grodno - Minsk
16:00 Yunost Minsk - Lida
17:30 TPS Turku - IFK Helsinki
17:30 SaiPa - Ilves
18:00 Djurgardens - Vaxjo
18:00 Skelleftea - Rogle
18:00 Leksands - Lulea
Neděle, Listopadu 24, 2019
08:00 Belye Medvedi - Tolpar
08:00 Omskie Yastreby - Mamonty Yugry
09:00 Stalnye Lisy - Avto
11:00 Gornyak Uchaly - Metallurg Novokuznetsk
11:00 HC Rostov - Tambov
11:00 Reaktor - Sibirskie Snaipery
11:00 Din. St. Petersburg - HC "Riga"
11:00 Sputnik Almetievsk - Kuznetskie Medvedi
11:00 SKA-Varyagi - ORG Junioři
11:30 Sibir Novosibirsk - Vladivostok
12:00 Karaganda - Chelmet Čeljabinsk
12:00 Altay - Sarmaty
12:00 Snezhnye Barsy - Ladya
12:00 Barys Nursultan - Amur Khabarovsk
12:00 Almaty - Temirtau
12:30 Salavat Ufa - Bars Kazaň
12:30 Kryzhani Vovky - Bilyi Bary
13:00 Kurhan - Kazzinc-Torpédo
13:00 Traktor Čeljabinsk - Nižnij Novgorod
13:00 Jekatěrinburg - CSKA Moskva
14:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha
14:00 Lada - CSK VVS
14:00 Norimberk Ice Tigers - Düsseldorf
15:00 Soči - Dynamo Riga
15:00 Timra - BIK Karlskoga
15:00 Vasterviks IK - Vita Urychlit
15:00 Sodertalje - Vasteras
15:00 POKUD Bjorkloven - Kristianstads
15:00 Almtuna - Mora
15:30 Jokerit - Lokomotiv Yaroslavl
15:30 Třinec - Karlovy Vary
16:00 Poprad - Slovan Bratislava
16:00 Vítkovice - Plzeň
16:00 Mountfield HK - Litvínov
16:00 Nitra - Dukla Trenčín
16:00 Kladno - Pardubice
16:30 Schwenninger - Straubing Tigers
17:00 Detva - Košice
17:00 Unia Oswiecim - MMKS Podhale
17:00 Janow - Torun
17:00 Zaglebie Sosnowiec - Katowice
17:00 Tychy - Krakov
17:00 MAC Ujbuda - Zvolen
17:00 Eisbären Berlin - Augsburger Panther
17:00 Olomouc - Liberec
17:00 Gdaňsk - Jastrzebie
17:00 Charkov - Dnipro Cherson
17:30 AIK - Tingsryds
17:30 DVTK - Nove nových zámků
17:30 Karlskrona - Modo
18:00 Kolner - Krefeld Pinguine
18:00 Iserlohn Roosters - Adler Mannheim
18:00 Michalovce - Ban. Bystrica
19:00 Bremerhaven - Wolfsburg Grizzly
19:00 ERC Ingolstadt - Mnichov
Pondělí, Listopadu 25, 2019
11:00 MHC Spartak - Krylya Sovetov
11:30 Tseng Tou - Chemik
12:30 Peking - Humo
13:30 Stalnye Lisy - Avto
14:00 Belye Medvedi - Tolpar
15:00 Irbis - Čajka
15:00 Krasnaya Armiya - Russkie Vityazi
16:00 Loko - Tayfun
16:30 Bary - Almetyevsk
16:30 Torpedo Gorkij - Iževsk
16:30 Almaz - Sakhalinskie Akuly
16:30 Din. St. Petersburg - HC "Riga"
17:00 Atlant - Kapitan
17:00 SKA Neva St. Petersburg - Dynamo Tver
17:30 Avangard Omsk - Podolsk
17:30 Sp. Moskva - Niznekamsk
17:30 IFK Helsinky - Vaasan Sport
17:30 SKA St Petersburg - Kunlun
18:00 Gomel - Molodechno
18:00 Lida - Mogilev
18:00 Lokomotiva Orsha - Baranavichy
18:00 Žlobin - Soligorsk
18:00 Neman Grodno - Yunost Minsk

 

Powered by Yandex.Translate