ŽivéPřenosy365 - Sleduj přímé přenosy z premiere league a Fortuna liga zdarma

image/svg+xml image/svg+xmlimage/svg+xmlCreated by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017
Najdi si ten nejlepší živý přenos ↓ zde ↓

FOTBAL

Hint: touch on logo to show event name
Středa, Listopadu 20, 2019
01:00 Barbados - Kajmanské Ostrovy
01:00 Spojené Státy Americké Panenské Ostrovy - Saint Martin
01:30 Operario - Vitoria
01:30 Kuba - USA
02:00 Ekvádor - Kolumbie
02:00 Ekvádor - Kolumbie
03:30 Mexiko - Bermudy
09:30 Persela Lamongan - Badak Lampung
12:15 PSS Sleman - Pusamania Borneo
12:50 Al Thuqbah - Al-Kawkab
13:00 FC Rapid Bukurešť - UTA Arad
13:10 Al Mojzel - Al Jabalain
13:30 Al Ain - Al Ansar
15:30 Al Najoom - Al-Nahda
15:55 Al Bukayriyah - Ohod
18:30 Turnu Magurele - Petrolul
20:45 Darlington - Walsall
23:00 Deportes Tolima - Cucuta
čtvrtek, Listopadu 21, 2019
00:20 Petrolera - Santa Fe
01:00 Junior - Atl. Nacional
02:30 Dep. Cali - America De Cali
13:00 Sperma Padang - Kalteng Putra
13:00 Gol Goharem - Machine Sazi
15:15 Pars Janoobi Jam - Paykan
16:15 Hottain - Al Batin
19:00 Notodden - Asane
20:15 Itálie - Tahiti
20:30 Antverpy - Gent
21:50 Švýcarsko - spojené státy americké
23:25 Uruguay - Mexiko
Pátek, Listopadu 22, 2019
01:00 Paraguay - Japonsko
09:30 WS Wanderers - Melbourne City
09:30 TIRA Persikabo - PSIS Semarang
12:30 Madura Velká - Bhayangkara Utd
12:35 Henan Jianye - Tianjin Tianhai
12:35 Wuhan Zall - Guangzhou R&F
12:35 Shanghai Shenhua - Peking Guoan
12:35 Shandong Luneng - Chongqing Lifan
13:00 Traktor - Shahr Khodrou
13:25 Najran - Al Qadisiya
13:30 Abha - Al-Fateh
15:00 Al Sharjah - Bani Yas
15:00 Persepolis - Naft M. I. S
15:00 Hatta - Al Jazira
15:30 Sanat Naft - Sepahan
15:55 Al-Hazem Al - Raed
16:00 SumQayit - Qarabag
16:00 Cobresal - U. Espanola
16:30 Arda - Vitosha Bistritsa
17:00 Adanaspor JAKO - Giresunspor
17:30 Tambov - Lokomotiv Moskva
17:40 Al-Shabab - Al Feiha
17:45 Ittihad Kalba - Ajman
17:45 Al Wasl - Al Fujairah
18:00 Gornik Z. - Wisla Plock
18:00 D. Zagreb - Hajduk Split
18:00 Partizan - Javor
18:00 Zalgiris - Atlantas
18:00 Sparta Praha - České Budějovice
18:00 Šachtar Doněck - Lvov
18:30 Aue - St. Pauli
18:30 Bochum - VfL Osnabruck
18:30 2 Bundesliga - Simulcast / Konferenz
18:30 Galatasaray Istanbul - Basaksehir
19:00 Nordsjaelland - Randers
19:00 Jena - Hallescher
19:10 BW Linz - Liefering
19:10 A. Klagenfurt - Austria Vídeň II
19:10 Kapfenberg - Vorwarts Steyr
19:10 Grazer - Amstetten
19:10 Roh - Wacker Innsbruck
19:30 CFR Cluj - Čindie Targoviste
20:00 Jong Utrecht - Jong AZ
20:00 Grenoble - Nancy
20:00 Chateauroux - Lorient
20:00 Caen - Le Mans
20:00 AC Ajaccio - Clermont
20:00 Graafschap - Jong PSV
20:00 Almere City - Den Bosch
20:00 Maastricht - Oss
20:00 Helmond - Nijmegen
20:00 Breda - Jong Ajax
20:00 Orleans - Valenciennes
20:00 Dordrecht - Telstar
20:00 Paris FC - Auxerre
20:00 Eindhoven FC - Cambuur
20:00 Troyes - Chambly
20:00 G. A. Eagles - Roda
20:00 Excelsior - FC Volendam
20:00 Niort - Rodez
20:00 Ligue 2 - Multiplex
20:15 Senegal - Rusko
20:30 Borussia Dortmund - Paderborn
20:30 Lech Poznaň - Piast Gliwice
20:30 Club Brugge - Oostende
20:45 Glenavon - Linfield
20:45 Fulham - QPR
20:45 Paris Saint Germain - Lille
21:00 Alianza Huanuco - Cesar Vallejo
21:00 Gijón - Tenerife
21:00 Levante - Mallorca
21:00 Pescara - Cremonese
21:00 U. San Martin - Ayacucho
21:00 Binacional - Sporting Cristal
21:30 Union La Calera - Deportes Iquique
21:50 Portugalsko - Nigérie
22:00 Diaz - San Lorenzo
23:00 Difaa El Jadidi - Olympique de Safi
23:00 IR Tanger - Raja Casablanca
23:25 Bělorusko - Spojené Arabské Emiráty
Sobota, Listopadu 23, 2019
00:00 Sol de America - Deportivo Santani
01:00 Brazílie - Omán
05:00 Kobe - C-Osaka
06:00 Soul - Pohang
06:00 Yamaga - Yokohama M.
06:00 Shimizu - Oita
06:00 FC Tokio - Shonan
06:00 Hirošima - Kashima
06:00 Nagoya - Sagan Tosu
06:00 Sapporo - Iwata
06:00 Gangwon - Daegu
07:00 Anyang - Bucheon FC 1995
07:00 G-Osaka - Vegalta Sendai
07:00 Wellington Phoenix - Brisbane Roar
07:00 Ulsan Hyundai - Jeonbuk
08:30 Tianjin Teda - Šen-Čen
08:30 Dalian Yifang - Hebei
08:30 Peking Renhe - Jiangsu Suning
09:30 Orenburg - Akhmat Groznyj
09:30 Arema FC - Persija Jakarta
09:30 Adelaide United - Melbourne Vítězství
10:00 Sportul Snagov - CSM Resita
10:00 Ripensia Timisoara - Viitorul Tg. Jiu
10:00 Cǎlǎraşi - Metaloglobus
10:00 Csikszereda M. Ciuc - FC Arges
10:00 Pandurii - Concordia
11:00 Spartak Moskva 2 - Kursk
11:00 U. Cluj - Politehnica Timisoara
11:30 Slavia Sofie - Černo More
11:45 Perth Glory v Sydney FC
12:00 Riteriai - Suduva
12:00 Kauno Zalgiris - FK Panevezys
12:00 Rakvere - Pärnu-Jaagupi
12:00 Rubin Kazaň - Zenit
12:00 Chayka - Armavir
12:00 Shinnik Jaroslavl - Tekstilshtik
12:00 Kuressaare - Pärnu JK Vaprus
12:00 Neftekhimik - Yenisey
12:00 Sabail - Sabah Baku
12:00 Karagumruk - Umraniyespor
12:30 PSM Makassar - Bali Spojené
12:35 Guangzhou Evergrande - Shanghai SIPG
12:45 Bravo - Rudar
13:00 F. Voroněž - Nižnij Novgorod
13:00 Hamburger SV - SG Dynamo Dresden
13:00 Oleksandriya - FK Zorya Luhansk
13:00 Chertanovo M. - SKA Chabarovsk
13:00 Wehen - Holstein Kiel
13:00 Arminia Bielefeld - Sandhausen
13:00 Volgograd - Tomsk
13:00 Denizlispor - Rizespor
13:00 2 Bundesliga - Simulcast / Konferenz
13:00 Leganes - Barcelona
13:30 Damac - Al-Taawon
13:30 West Ham - Tottenham
13:30 Tanta - El Gaish
14:00 Botev Vratsa - CSKA Sofia
14:00 Braunschweig - Chemnitzer
14:00 Meppen - Grossaspach
14:00 Michalovce - Dun. Streda
14:00 Nitra - Žilina
14:00 Pohronie - Z. Moravce
14:00 Trenčín - Trnava
14:00 Wurzburger Kickers - Uerdingen
14:00 Zwickau - Preussen Munster
14:00 Mannheim - Ingolstadt
14:00 Krasnodar 2 - FC Khimki
14:00 Magdeburg - Unterhaching
14:30 Dynamo Moskva - FK Rostov
14:30 Eskisehirspor - Erzurum BB
14:30 Opava - Mladá Boleslav
14:30 FC Juniors - Floridsdorfer AC
14:30 Bohemians 1905 - Příbram
14:30 Liberec - Zlín
14:30 A. Lustenau - Lafnitz
14:45 Domzale - Triglav
15:00 Ružomberok - Senica
15:00 Korona Kielce - Rakow
15:00 Baltika - M. Saransk
15:00 Pro Vercelli - Renate
15:00 Pordenone - Perugia
15:00 Livorno - Trapani
15:00 Al Ain - Al Nasr
15:00 Khorfakkan Spojené Arabské Emiráty - Al Dhafra
15:00 Juve Stabia - Salernitana
15:00 Atalanta - Juventus
15:00 Gorica - Varaždin
15:00 Benevento - Crotone
15:00 Objektiv - Sochaux
15:30 O ' Higgins - Curico Unido
15:30 Fortuna Düsseldorf - Bayern Munchen
15:30 Ankaragucu - Trabzonspor
15:30 Bayer Leverkusen - Freiburg
15:30 Eintracht Frankfurt - Wolfsburg
15:30 Union Berlin - Borussia M ' Gladbach
15:30 Werder Brémy - Schalke
15:30 Bundesliga - Simulcast / Konferenz
16:00 Crystal Palace - Liverpool
16:00 Brighton - Leicester
16:00 Rayo Vallecano - Zaragoza
16:00 Bournemouth - Vlci
16:00 Betis - Valencia
16:00 Celtic - Livingston
16:00 Hibernian - Motherwell
16:00 Kilmarnock - Srdce
16:00 St Mirren - Ross County
16:00 Radnicki Nis - FK Crvena zvezda
16:00 Arsenal - Southampton
16:00 Cukaricki - Rad Beograd
16:00 FK Voždovac - Proleter
16:00 Mladost - Backa Topola
16:00 Watford - Burnley
16:00 Everton - Norwich
16:00 Larne - Cliftonville
16:00 Ballymena - Institut
16:00 Coleraine - Carrick Rangers
16:00 Glentoran - Dungannon
16:00 Warrenpoint - Křižáci
16:00 Dnipro-1 - Vorskla Poltava
16:00 Arab Contractors - Aswan SC
16:00 Slovan Bratislava - Seredi
16:30 Ludogorets - Lok. Plovdiv
16:55 Celje - O. Lublaň
17:00 Partizani - Laci
17:00 Bursaspor - Keciorengucu
17:00 Sv Mattersburg - Wolfsberger AC
17:00 Poli Iasi - FC Voluntari
17:00 Salzburg - St. Polten
17:00 Flamurtari - Luftetari Gjirokastra
17:00 Kukesi - Bylis
17:00 Tirol - LASK Linz
17:00 Vllaznia - Teuta
17:00 Skenderbeu - KF Tirana
17:00 Sigma Olomouc - Slavia Praha
17:30 T. Moskva - Luch
17:30 Olympique Lyon - Nice
17:30 Pogon Štětín - Legia
17:30 Slaven Belupo - Lokomotiva Záhřeb
17:40 Al Ahli SC - Al-Faisaly
17:45 Shabab Al-Ahli Dubai - Al Wahda
18:00 Racing Santander - Extremadura UD
18:00 Dep. La Coruna - Alcorcon
18:00 Vojvodina - Napredak
18:00 Empoli - Venezia
18:00 AC Milan - Napoli
18:00 Konyaspor - Besiktas
18:00 Eupen - Standard Liege
18:00 Antofagasta - U. De Concepcion
18:00 Kongsvinger - Sogndal
18:30 Panionios - Olympiakos Pireus
18:30 Manchester City - Chelsea
18:30 Granada - Atletico Madrid
18:30 Lipsko - Hof
18:30 Utrecht - AZ Alkmaar
19:00 Lamia - Xanthi
19:00 Curych - Luzern
19:00 Servette Hc - Basel
19:30 Braga - Gil Vicente
19:30 FCSB - Astra
19:45 Zwolle - Fortuna Sittard
19:45 Ajax - Heracles
20:00 Amiens - Štrasburk
20:00 Brest - Nantes
20:00 Mechelen - Zulte Waregem
20:00 Beveren - Cercle Brugge
20:00 Olympique Khouribga - FAR Rabat
20:00 Angers - Nimes
20:00 Dijon - Rennes
20:00 Metz - Reims
20:00 Ligue 1 - Multiplex
20:00 Lechia Gdaňsk - LKS Lodz
20:00 Huesca - Ponferradina
20:00 Wydad - Moghreb Tetouan
20:00 Berkane - Raja Beni Mellal
20:00 Youssoufia Berrechid - Rapide Oued Zem
20:00 Mouloudia Oujda - Khemis Zemamra
20:00 FUS Rabat - Hassania Agadir
20:15 Tahiti - Mexiko
20:30 Mouscron - Genk
20:45 Torino - Inter Milán
20:45 Lecco - Giana Erminio
20:45 ADO Den Haag - Willem II
20:45 Virtus Verona - Carpi
21:00 Carlos Mannucci - Dep. Obecní
21:00 FBC Melgar - AD Cantolao
21:00 Colo Colo - Coquimbo
21:00 Sport Huancayo - Sport Boys
21:00 Real Madrid - Real Sociedad
21:00 Flamengo RJ (Bra) - River Plate (Arg)
21:45 Vizela - Benfica
21:50 USA - Japonsko
22:00 River Plate - Libertad Asuncion
22:15 San Jose - Vždy Připraven
23:15 Aucas - Barcelona SC
23:25 Uruguay - Itálie
23:40 Defensa y Justicia - Lanus
23:40 Huracan - Central Cordoba
Neděle, Listopadu 24, 2019
00:00 Nacional Asuncion - Sp. Luqueno
00:30 Guabira - Royal Pari
01:00 Santos - Cruzeiro
01:00 Paraguay - Švýcarsko
01:30 LDU Quito - U. Catolica
01:45 Atl. Tucuman - San Lorenzo
06:00 Kanazawa - Omiya Ardija
06:00 Kashiwa - Kjóto
06:00 Kofu - Ryukyu
06:00 Albirex Niigata - V-Varen Nagasaki
06:00 Tokushima - Renofa Yamaguchi
06:00 Chiba - Tochigi
06:00 Seongnam - Gyeongnam
06:00 Incheon - Sangju Sangmu
06:00 Jokohama - Ehime
06:00 Verdy - Gifu
06:00 Montedio Yamagata - Machida
06:00 Mito - Okayama
06:00 Avispa Fukuoka - Kagoshima Utd
08:00 Jeju Utd - Suwon Bluewings
08:00 Central Coast Mariners - Západní Spojené
09:30 Persib Bandung - Barito Putera
09:30 Ufa - Soči
10:30 Ried - Dornbirn
10:30 UTA Arad - F. Constanta
11:00 Urawa (Jpn) - Al-Hilal (Sau)
11:00 Bolnisi - Lokomotiv Tbilisi
11:00 Chikhura - Saburtalo Tbilisi
11:00 Dila Gori - Dinamo Tbilisi
11:00 Dinamo Batumi - Rustavi
11:00 WIT Georgia - Torpedo Kutaisi
12:00 BATE - Din. Minsk
12:00 Hatayspor - Istanbulspor JAKO
12:00 Brest - Vitebsk
12:00 Almeria - Numancia
12:00 Zira - Keshla
12:00 Dnyapro - Zhodino
12:00 Sonderjyske - Lyngby
12:00 FC Minsk - Shakhtyor Soligorsk
12:00 Slavia Mozyr - Isloch Minsku
12:00 Espanyol - Getafe
12:00 Ural - Spartak Moskva
12:00 Neman - Energetik-BGU
12:00 Gorodeja - FC Gomel
12:00 Kayserispor - Sivasspor
12:15 Groningen - Feyenoord
12:30 Academica Clinceni - Din. Bucuresti
12:30 Bologna - Parma
12:30 Persipura Jayapura - Persebaya
13:00 FK Indjija - Macva
13:00 Kaiserslautern - Hansa Rostock
13:00 Kolos Kovalivka - Desná
13:00 Middlesbrough - Hull
13:00 Karpaty - Olimpik Doněck
13:15 Hamilton - Rangers
13:30 Tábor Sezana - Mura
13:30 Stuttgart - Karlsruher
13:30 Greuther Furth - Hamburg
13:30 Regensburg - Heidenheim
13:45 Saipa - Shahin Bushehr
14:00 Mnichov 1860 - Bayern II
14:00 Osasuna - Athletic Bilbao
14:00 Aalborg - Horsens
14:00 Neftci Baku - Gabala
14:00 Asane - Notodden
14:00 Silkeborg - Esbjerg
14:15 Dunav Ruse - Beroe
14:30 Waalwijk - FC Emmen
14:30 Kasimpasa - Genclerbirligi
14:30 PSV - Heerenveen
14:30 Gent - Antverpy
14:30 Osmanlispor - Adana Demirspor
14:30 Teplice - Ostrava
14:30 Alanyaspor - Goztepe
14:30 Menemen Bld. - Balikesirspor
14:30 Arsenal Tula - Krasnodar
14:30 Admira - Rakousko Vídeň
14:30 Hartberg - Scr Altach
15:00 Sassuolo - Lazio
15:00 Verona - Fiorentina
15:00 Sambenedettese - FeralpiSalo
15:00 Padova - Rimini
15:00 Vis Pesaro - ArzignanoChiampo
15:00 L. R. Vicenza - Fano
15:00 Zob Ahan - Foolad
15:00 Cittadella - Pisa
15:00 Jagiellonia - Arka Gdyně
15:00 Bordeaux - Monako
15:00 AS řím - Brescia
15:00 Osijek - Istra 1961
15:00 Juventus U23 - Gozzano
15:00 Monza - Alessandria
15:00 Pergolettese - Olbia
15:00 Pianese - Como
15:00 Ascoli - Cosenza
15:30 Al-Ettifaq - Al-Ittihad FC
15:30 Augsburg - Hertha Berlín
15:30 Gaz Metan Medias - FC Botosani
15:30 Huachipato - U. De Chile
16:00 Sp. Subotica - Radnik
16:00 Eibar - Alaves
16:00 St. Johnstone - Aberdeen
16:00 Atromitos - OFI Kréta
16:00 FC Kodaň - Hobro
16:00 Dyn. Kyjev - Mariupol
16:00 Sion - Young Boys
16:00 Albacete - Mirandes
16:00 Malaga - Elche
16:00 St. Gallen - Xamax
16:00 Thun - Lugano
16:15 Asteras Tripolis - Volos
16:45 Levski Sofia - Tsarsko Selo
16:45 Sparta Rotterdam - Vitesse
16:45 Venlo - Twente
17:00 Rapid Vídeň - Sturm Graz
17:00 Yeni Malatyaspor - Fenerbahce
17:00 CSKA Moskva - FK Krylya Sovetov Samara
17:00 Karviná - Plzeň
17:00 PAOK - AEL Larissa
17:00 Saint Etienne - Montpellier
17:00 Aluminij - Maribor
17:00 Akhisarspor - Altay
17:30 Cesena - Modena
17:30 Fermana - Reggio Audace
17:30 Siena - Pontedera
17:30 Pro Patria - Pistoia
17:30 Triestina - Sudtirol
17:30 Ravenna - Gubbio
17:30 Piacenza - Imolese
17:30 Sheffield United - Manchester United
17:30 Slask Wroclaw - Wisla
17:30 Zapresic - Rijeka
17:40 Al Wehda - Al-Nassr
18:00 Valerenga - Molde
18:00 Stabaek - Mjondalen
18:00 Podal - Lillestrom
18:00 Las Palmas - R. Oviedo
18:00 Bodo/Glimt - Kristiansund
18:00 Zvláštní - Tromso
18:00 Sarpsborg 08 - Haugesund
18:00 Viking - Rosenborg
18:00 Anderlecht - Kortrijk
18:00 Stromsgodset - Brann
18:00 Aarhus - Brondby
18:00 Hoffenheim - Mainz
18:00 Sampdoria - Udinese
18:00 Girona - Fuenlabrada
18:30 AEK Atény - Aris
18:30 U Craiova - FC Hermannstadt
18:30 Panetolikos - Panathinaikos
18:30 Villarreal - Celta Vigo
19:00 Everton - Palestino
20:00 Nacional Potosi - Wilstermann
20:00 St Truiden - Charleroi
20:00 Palmeiras - Gremio
20:00 Sport Boys - Oriente Petrolero
20:00 Goias - Bahia
20:00 Atletico-MG - Athletico-PR
20:15 Rusko - Spojené Arabské Emiráty
20:45 Lecce - Cagliari
21:00 Cádiz CF - Lugo
21:00 Toulouse - Olympique Marseille
21:00 Valladolid - Sevilla
21:00 Olimpia Asuncion - Cerro Porteno
21:00 Spezia - Frosinone
21:00 U. de Deportes - Garcilaso
21:00 Molinos El Pirata - Cajamarca
21:00 Union Comercio - Alianza Lima
21:10 Boca Juniors - Union de Santa Fe
21:30 U. Catolica - A. Italiano
21:50 Nigérie - Omán
22:00 Santa Fe - Dep. Cali
22:00 Petrolera - America De Cali
22:00 Junior - Cucuta
22:00 Emelec - Macara
22:00 Atl. Nacional - Deportes Tolima
22:00 Botafogo RJ - Corinthians
22:15 Nejsilnější - Bolivar
23:00 Avai - Chapecoense-SC
23:00 Internacional - Fortaleza
23:00 Ceara - Sao Paulo
23:25 Bělorusko - Senegal
23:30 Guarani - Dep. Capiata
23:40 Banfield - Velez Sarsfield
23:40 Gimnasia L. P. - Arsenal Sarandi
Pondělí, Listopadu 25, 2019
00:15 Ind. del Valle - Delfin
00:30 Kvetoucí - Tanků
01:00 Brazílie - Portugalsko
01:45 Talleres Cordoba - Racing Club
15:00 Nassaji Mazandaran - Esteghlal F. C.
16:00 El Gounah - Al Ahly
16:30 Botev Plovdiv - Etar
17:00 Petrolul - SCM Gloria
17:00 AlbinoLeffe - Carrarese
17:00 Altinordu - Boluspor
18:00 Antalyaspor - Gaziantep
18:00 Slovácka - Jablonec
18:00 Cracovia - Zaglebie
18:30 Enppi - Zamalek
19:00 Odense - Midtjylland
19:00 Duisburg - Viktoria Koln
19:30 Viitorul Constanta - Sepsi Sf. Gheorghe
20:00 Jong AZ - Graafschap
20:00 Nijmegen - Jong Utrecht
20:00 Jong PSV - Breda
20:00 Jong Ajax - Helmond
20:15 Mexiko - Itálie
20:30 Hannover - Darmstadt
20:45 Le Havre - Guingamp
20:45 Arezzo - Novara
20:45 Spal - Janov
21:00 Chievo - Entella
21:00 Aston Villa - Newcastle
21:50 Japonsko - Švýcarsko
23:00 Colon Santa FE - Estudiantes L. P.
23:00 Patronato - Godoy Cruz
23:25 Tahiti - Uruguay
čtvrtek, Prosince 24, 2026
00:00 Independiente - Robinhood

 

Powered by Yandex.Translate