ŽivéPřenosy365 - Sleduj NBA živě zdarma

image/svg+xml
Najdi si ten nejlepší živý přenos ↓ zde ↓

BASKETBAL

Hint: touch on logo to show event name
Středa, Listopadu 20, 2019
00:30 Penn State - Bucknell
01:00 St Francis (PA) - Delaware
01:00 Dayton - O. Nebraska
01:00 Davidson - Nevada
01:00 Dartmouth - Thomas College
01:00 Cleveland State - Florida Intl
01:00 Central Connecticut State - New Hampshire
01:00 Bradley - Norfolk Státní
01:00 Albany - SUNY Postupimi
01:00 Youngstown State - N. Carolina Central
01:00 Západní Michigan - Alma Skotů
01:00 NC Wilmington - N. C. Wesleyan
01:00 Virginia - Vermont
01:00 Rhode Island - Nicholls Stát
01:00 Posvátné Srdce - Hnědé
01:00 Východní Kentucky - Alice Loyd
01:00 George Mason - Loyola Maryland
01:00 NC State - Alcorn Stát
01:00 Marshall - Charleston
01:00 LSU - UMBC Retrieverů
01:00 Svobody - Navy
01:00 Lafayette - Penn
01:00 South Carolina - Boston University
01:00 Providence - Merrimack Warriors
01:00 Gruzie Jižní - Mercer
01:00 Kent State - IPFW
01:05 Svatý Kříž - Severovýchodní
01:30 Severozápadní St. - Louisiana College
01:30 Ole Miss - Seattle
01:30 Samford - Manhattan
01:30 Olimpico - Nacional
01:30 Louisiana Tech - Slečna. Údolí Sv.
01:30 Jihovýchodní Missouri State - Citadela
02:00 Portland Trail Blazers - New Orleans Pelicans
02:00 Jižní Dakota St. - Severní Alabamě
02:00 South Alabama - Spring Hill
02:00 Rýže - Houston
02:00 Golden State Warriors - Memphis Grizzlies
02:00 Alabama - Furman
02:00 Severozápadní - Radford
02:00 Arkansas - Texas Jižní
02:00 Iowa State - Jižní Slečny
02:00 Kansas - Východ Tennessee St
02:00 Kansas State - Arkansas-Pine Bluff
02:00 Murray State - Southern Illinois
02:00 North Texas - N. Carolina A&T
02:00 Wichita State - Gardner Webb
02:00 Northern Iowa - UT Martin
02:00 Oral Roberts - Rogers State Hillcats
02:00 Wisc. Milwaukee - Severní Dakota
02:30 Maryland - Fairfield
03:00 Wyoming - Detroit
03:00 Weber State - West Coast Baptist
03:00 Gonzaga - UT Arlington
03:00 UTEP - Nové Mexiko
03:00 USC - Pepperdine
03:00 Grand Canyon - Státu Montana
04:00 Stanford - Md.-Východ. Pobřeží
04:00 Santa Clara - Notre Dame Argonauts
04:00 San Francisco - CSU Bakersfield
04:00 Pacifik - Coppin Stát
04:00 Phoenix Suns - Sacramento Kings
04:30 Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers
05:00 Washington - Maine Black Bears
09:15 Sarangani Provincie Rizal Křižáci
09:30 NLEX - Aljaška
11:00 Soul Hřmí - Mobis Phoebus
11:00 Soul Hřmí - Mobis Phoebus
11:00 Incheon - Anyang
11:00 Incheon - Anyang
12:00 San Miguel Beermen - TNT KaTropa
12:35 Peking - Peking Royal Stíhačky
12:35 Guangzhou - Shenzhen
12:35 Shanxi Zhongyu - Ťi-Lin
17:00 Borac - Helios Domzale
17:30 Unics Kazan - Nanterre
17:30 Alytaus Dzukija - Juventus
17:30 Kobrat - UU-Korihait Uusikaupunki
17:30 Pyrinto Tampere - Ura Koš
17:30 Ostrava W - Chance U19 W
17:30 Kataja - Bakken Bears
18:00 Ventspils - Apoel BC
18:00 Gaziantep - Nižnij Novgorod
18:00 Ústí n. Labem - NH Ostrava
18:00 Rogaska - Lovcen Cetinje
18:00 PAOK - Koš Zaragoza
18:00 Bidla Sarajevo - KK Dynamické
18:00 Tofas - Venezia
18:00 CSM Oradea - Bahcesehir Kol.
18:00 Kyjev Koš - Lukoil Levski
18:00 BC Dnipro - Tsmoki Minsk
18:00 Balkan - Cluj Napoca
18:00 Neptunas - Besiktas
18:00 Inter Bratislava - Leiden
18:00 BC Prievidza - BKM Lucenec
18:00 MBK centru města handlová - BK Svit
18:00 Siauliai - Nevezis
18:00 Keravnos - Nes Ziona
18:00 Miami (Ohio) - Ústřední Státní (OH)
18:00 Pardubice - Klosterneuburg Dukes
18:15 Darussafaka - Joventut Badalona
18:30 Nymburk - Mornar Bar
18:30 Promitheas - Ulm
18:45 Monako - Maccabi Rishon
19:00 KK Krka Novo mesto - Tajfun Sentjur
19:00 Kapfenberg Bulls - Zwolle
19:00 Sodertalje - Enisey
19:00 Vllaznia - Rahoveci
19:00 Spišská nová Ves - MBK Komárno
19:00 Sonik Puntamika - Zadar
19:00 Hapoel Haifa - Bnei Herzliya
19:00 Sloboda - OKK Novi Pazar
19:00 Z-Mobilní Prištině - Bayreuth
19:30 Donar Groningen - Pinar Karsiyaka
20:00 Legia - Kormend
20:00 Latina - Leonis Romů
20:00 Fribourg Olympic - CSU Sibiu
20:00 Latina - Leonis Romů
20:00 Bamberg - Peristeri
20:00 Chalons-Reims - Orleans
20:00 Partizan - Ranní
20:00 Oldenburg - Trento
20:00 MoraBanc Andorra - Virtus Bologna
20:00 Gdyně - Buducnost
20:30 Brindisi - Szombathely
20:30 Mantova - Orzinuovi
20:30 Ravenna - Roseto
20:30 San Pablo Burgos - Hapoel M. Jerusalem
20:30 Tortona - Trapani
20:30 Štrasburk - Lietkabelis
20:30 Udine - Imola
20:30 Caserta - San Severo
20:30 Udine - Imola
20:30 Mantova - Orzinuovi
20:30 Caserta - San Severo
20:30 Tortona - Trapani
20:30 Ravenna - Roseto
20:45 Scafati - NPC Rieti
20:45 Bergamo - Agrigento
20:45 Bergamo - Agrigento
20:45 Limoges - Lokomotiv Kuban
20:45 Scafati - NPC Rieti
20:45 Verona - Ferrara
20:45 Verona - Ferrara
21:00 Poderosa Městě Montegranaro - Forli
21:00 Poderosa Městě Montegranaro - Forli
21:00 Baskonia - CSKA Moskva
21:00 Barcelona - Fenerbahce
21:00 Capo d ' orlando - Junior Casale
21:00 Capo d ' orlando - Junior Casale
čtvrtek, Listopadu 21, 2019
00:30 Florida State - UT Chattanooga
01:00 Drexel - Bryant University
01:00 Gruzie - Georgia Tech
01:00 NJIT - Binghamton
01:00 Louisville - USC Upstate
01:00 Indiana - Princeton
01:00 Rutgers - Stephen F. Austin
01:00 Old Dominion - James Madison
01:00 St. Peters - Wagner
01:00 Yale - Siena
01:00 Wright State - Urbana
01:00 Virginia Tech - Státu Delaware
01:00 UMass - Rider
01:00 Tennessee - Státu Alabama
01:00 VMI - Křesťanství
01:00 New York Knicks - Philadelphia 76ers
01:00 St. John ' s (NY) - Columbia
01:00 San Antonio Spurs - Washington Wizards
01:00 Ball State - Northern Kentucky
01:00 Boston College - Východ. Washington
01:30 Milwaukee Bucks - Atlanta Hawks
01:30 Brooklyn Nets - Charlotte Hornets
01:30 Golden State Warriors - Dallas Mavericks
01:30 Cleveland Cavaliers - Miami Heat
01:30 Orlando Magic - Toronto Raptors
01:30 Syracuse - Cornell
01:30 Florida Gulf Coast - Florida Atlantic
01:30 Lipscomb - Belmont
01:30 Sam Houston St. - LeTourneau
02:00 Texas A&M - Troy
02:00 Tulsa - JIHOVÝCHODNÍ Louisiana
02:00 UAB - Mount St. Mary ' s
02:00 Vanderbilt - Austin Peay
02:00 Severní Arizona - Benediktinský
02:00 Northern Iowa - Cornell College
02:00 Utah Jazz - Minnesota Timberwolves
02:00 Missouri - Morehead State
02:00 Memphis - UALR
02:00 Loyola Chicago - IUPUI
02:00 Detroit Pistons - Chicago Bulls
02:00 St. Louis - High Point
02:05 Chicago State - North Park
02:30 Severní Karolína - Elon
02:30 Západní Illinois - Severní Illinois
02:35 UC Davis - Sacramento Státní
03:00 Houston Rockets - Denver Nuggets
03:00 Colorado State - Státu Arkansas
03:00 Illinois - Citadela
04:00 Boston Celtics A Los Angeles Clippers
04:00 San Jose State - Grambling Sv.
04:00 Oregon State - UC Santa Barbara
04:00 Boise State - Brigham Young
04:00 UNLV - Státu Texas
04:05 Portland State - Portland
05:00 Fresno State - St. Marys (CA)
05:00 San Diego Toreros - San Diego
11:00 Sonic Boom - Wonju DB
11:00 Sonic Boom - Wonju DB
12:35 Zhejiang Chouzhou - Fujian
12:35 Tchien-Ťin - Kuang-Tung
12:35 Šanghaj - Zhejiang Guangsha
12:35 Šan-Tung - S ' - Čchuan
12:35 Jiangsu Dragons - Qingdao
16:00 BC Samara - Runa Moskvě
16:00 Ufimets Ufa - Jekatěrinburg
17:00 Hartford - Emerson
17:00 Vllaznia - Akademické Bultex
17:00 Dynamo Kursk W - MBA Moskvě W
17:30 Miami (FL) - Missouri State
17:30 Middle Tenn. St. - Villanova
17:30 Lublin - GTK Gliwice
18:00 Jekatěrinburg W - Naděžda W
18:00 Novosibirsk W - Noginsk W
18:00 Abilene Christian - Šampion Christian Tygři
18:00 N. Carolina Central - Bluefield Státní
18:00 Enisey Krasnoyarsk W - Dynamo Moskva W
19:00 Zalgiris Kaunas - Crvena Zvezda
20:00 Alba Berlín - Olympiacos
20:00 Saint Josephs - Florida
20:00 Tulane - Mississippi St.
20:30 Urania Milano - Assigeco Piacenza
20:30 Urania Milano - Assigeco Piacenza
20:45 Olimpia Milano - Anadolu Efes
21:00 Treviglio - Biella
21:00 Treviglio - Biella
21:00 Valencia - Chimki
22:00 Loyola Marymnt - Air Force
22:30 Baylor - Ohio
23:00 Kent State - Concord
Pátek, Listopadu 22, 2019
00:00 UNC Asheville - St. Andrews
00:30 Indiana State - Duquesne
00:30 Alcorn State - Our Lady Of The Lake
01:00 Státě Washington - O. Nebraska
01:00 UC Riverside - Redlands
01:00 St. Francis Brooklyn - Medgara Everse
01:00 Towson - Xavier
01:00 Jižní Florida - Wofford
01:00 Pittsburgh - Arkansas-Pine Bluff
01:00 Akron - Youngstown Státní
01:00 Appalachian State - Charlotte
01:00 Clemson - Alabama A&M
01:00 Pobřežní Carolina - Utah Utes
01:00 Colgate - SUNY-Cortland
01:00 Georgetown, Texas
01:00 Hampton - Regent University
01:00 Iowa - North Florida
01:00 Jacksonville - Western Carolina
01:30 Winthrop - Tennessee Tech
02:00 Milwaukee Bucks - Portland Trail Blazers
02:00 Illinois (Chi.) - Robert Morris
02:00 Texas Tech - Tennessee State
02:00 TCU - UC Irvine
02:00 Oklahoma - Md.-Východ. Pobřeží
02:00 Minnesota - Central Michigan
02:00 Drake - Lehigh
02:00 Marshall - Howard
02:30 Notre Dame - Toledo
03:00 New Mexico State - New Mexico
03:00 Arizona - Jižní Dakota St.
03:00 Kalifornie - Duke
03:00 Utah Valley State - Lamar
03:00 Wisconsin - Wisc. Green Bay
03:00 Wyoming - Lafayette Louisiana
03:00 Minnesota - Buffalo
04:00 Stanford - William & Mary
04:30 Phoenix Suns - New Orleans Pelicans
05:00 UCLA - Hofstra
09:30 Brisbane Kulky - Adelaide
11:00 Mobis Phoebus - Soul Knights
11:00 Mobis Phoebus - Soul Knights
12:35 Guangzhou - Xinjiang
12:35 Jilin Peking - Královské Bojovníky
12:35 Liao-Ning - Peking
12:35 Shenzhen - Bayi Rakety
12:35 Nanjing Tongxi - Shanxi Zhongyu
16:00 Bornova - Bandirma Kirmizi
16:00 Duzce Hamam, Active Nature Tours - Akhisar Hamam, Active Nature Tours
17:00 Gorica - Cibona
17:00 Merkezefendi - Gemlik
17:00 Morgan State - Svobody
17:30 Pardubice - Děčín
17:30 Nicholls Stát - N. Carolina A&T
17:30 Spojnia Stargard - Torun
17:30 USK Praha - Nymburk
17:30 KTP Kotka Koš - BC Nokia
17:30 Kouvot Kouvola - Pyrinto Tampere
17:30 Kataja - Helsinki Seagulls
18:00 Olomoucko - Opava
18:00 GKK Sibenka - Split
18:00 Svitavy - Kolín
18:15 Chance U19 W - USK Praha W
19:00 Grand Canyon - Valparaiso
19:00 Hradec Králové - Brno
19:00 NC Wilmington - Cleveland State
19:00 Vtělené Slovo - Bethune-Cookman
19:04 Nassjo - Norrkoping
19:04 Wetterbygden Hvězdy - Boras
19:04 BC Lulea - Jamtland
19:04 Djurgarden - Koping Hvězdy
20:00 UMBC Retrieverů - Východní Michigan
20:00 Wisc. Milwaukee - Rýže
20:00 Le Portel - Boulazac
20:00 Aix Maurienne - Souffelweyersheim
20:00 Fos-sur-Mer - Vichy-Clermont
20:00 St. Chamond - Gries Oberhoffen
20:15 Melilla - Leyma Coruna
20:30 Levallois - Chalon/Saone
20:30 Antibes - Nantes
20:30 Basic-Fit, Brusel - Ostende
20:30 Liege - Limburg
20:30 Rouen - Denain-Voltaire
20:30 Evreux - Lille
20:45 Al-Qazeres Ž - Uni Girona W
20:45 Castello - Caceres
21:00 Forca Lleida - Gipuzkoa
21:00 Palencia - Alicante
21:00 Východní Illinois - St. Francis (NEMOCNÝ)
21:15 Nevada - Fordham
21:30 Východní Kentucky - Florida Intl
22:00 Loyola Marymnt - Indiana State
22:30 North Texas - Rhode Island
23:00 Sacred Heart - Presbyterian
23:00 George Washington - UMKC
23:45 Cincinnati - Státu Illinois
Sobota, Listopadu 23, 2019
07:00 Wonju DB - Soul Hřmí
07:00 Wonju DB - Soul Hřmí
07:30 South East Melbourne - Sydney
08:00 Wolf Warriors - Macau Černé Medvědy
09:00 Mono Upír - Formosa Snílci
09:00 KCC Egis - Anyang
09:00 KCC Egis - Anyang
10:00 Cairns - Perth
12:30 Poslední Spor - Spor Socar
12:35 Jiangsu Dragons - Šan
12:35 Zhejiang Guangsha - Zhejiang Chouzhou
12:35 Qingdao - S ' - Čchuan
13:00 Manisa - Anadolu Koš
14:00 Balikesir - Konyaspor
14:00 Mamak Bld. - Yalova Bld.
15:00 Samsun - Fethiye Bld.
15:00 Legia - Polpharma Starogard
15:30 KP Brno W - W Chomutov
16:00 Ura Koš - UU-Korihait Uusikaupunki
16:00 Ps - Pieno Zvaigzdes
16:00 Karhu Koš - Kobrat
16:04 Umea - Sodertalje
17:00 Akademické - Spartak Pleven
17:00 Breogan - Peixegalego
17:30 Bydgoszcz - Gdynia
17:30 Trutnov W - Hradec Kralove W
17:30 Balkan - Yambol
18:00 Leonis Romů - Agrigento
18:00 BK Svit - Žilina
18:00 Primorska - FMP Beograd
18:00 BKM Lucenec - Inter Bratislava
18:00 Leonis Romů - Agrigento
18:00 Levice - MBK centru města handlová
18:00 IDK Gipuzkoa W - Campus Promete W
18:00 Perfumerias Avenida W - RPK Araski W
18:00 MBK Komárno - BC Prievidza
18:15 Bembibre W - Cadi La Seu W
18:30 Gernika Bizkaia W - Ensino W
18:30 Oviedo - Valladolid
19:00 Zlatorog Lasko - Podcetrtek
19:00 Slavia Prague W - W Ostrava
19:00 Alkar - Osijek
19:00 Almansa - Granada
19:00 Ourense - Huesca
19:00 Zabok - Skrljevo
19:00 Polzela - Helios Domzale
19:30 Ostrow Wielkopolski - Trefl Sopot
20:00 Limoges - Orleans
20:00 Cholet - Dijon
20:00 Nancy - Quimper
20:00 Clarinos Tenerife W - Valencia W
20:00 Poitiers - Ada Blois
20:00 Elan Bearnais - Gravelines-Dunkerque
20:30 Orzinuovi - Caserta
20:30 Paříž - Saint Quentin
20:30 Orzinuovi - Caserta
20:30 Le Mans - Strasbourg
Neděle, Listopadu 24, 2019
05:00 Melbourne United - Brisbane Kulky
07:00 Sonic Boom - Goyang
07:00 Adelaide - New Zealand Breakers
07:00 Sonic Boom - Goyang
09:00 KEB Hanabank W - KB Hvězdy W
09:05 Alvark - Slunce Rockeři
12:00 Mega Bemax - Cibona
12:00 Forlí - Verona
12:00 Forlí - Verona
12:00 Naděžda W - Ekaterinburg W
12:15 Zaragoza W - Quesos El Pastor W
12:35 Jilin - Peking
12:35 Kanton - Šanghaj
12:35 Liao-Ning - Peking Royal Stíhačky
12:35 Shanxi Zhongyu - Guangdong
12:35 Šen-Čen - Sin-Ťiangu
12:35 Bayi Rakety - Tchien-Ťin
12:35 Fujian - Nanjing Tongxi
14:00 Dynamo Kursk W - Novosibirsk W
15:00 Antwerp Giants - Spirou Charleroi
16:00 Lahti Basketbal - Salon Vilpas
16:00 Neptunas - Ranní
16:00 Monako - Nanterre
16:00 Jekatěrinburg - Temp Sumz Revda
16:00 Rilski Sportist - Lukoil Levski
16:20 Zalgiris Kaunas - Alytaus Dzukija
17:00 Akademické Bultex - Beroe
17:00 Koš Neapol - Tortona
17:00 Koš Neapol - Tortona
17:00 Slovanka W - Zabiny Brno W
17:15 Lietkabelis - Juventus
17:30 Anwil Wloclawek - Slask Wroclaw
18:00 Imola - Urania Milano
18:00 Capo d ' orlando - Treviglio
18:00 Ferrara - Poderosa Městě Montegranaro
18:00 Mallorca Palma - Real Kánoi
18:00 Imola - Urania Milano
18:00 Assigeco Piacenza - Roseto
18:00 San Severo - Ravenna
18:00 Trapani - Latina
18:00 Ferrara - Poderosa Městě Montegranaro
18:00 Mantova - Udine
18:00 Mantova - Udine
18:00 Junior Casale - Scafati
18:00 San Severo - Ravenna
18:00 Assigeco Piacenza - Roseto
18:00 Biella - Bergamo
18:00 Capo d ' orlando - Treviglio
18:00 Junior Casale - Scafati
18:00 Biella - Bergamo
18:00 Trapani - Latina
18:00 NPC Rieti - Koš Torino
18:00 Buducnost - Partizan
18:00 Hermes - Dubrava
18:00 NPC Rieti - Koš Torino
19:30 HydroTruck Radom - Dobrov Gornicza
20:00 KK Krka Novo mesto - Igokea
20:00 Zadar - Cedevita Olimpija
Pondělí, Listopadu 25, 2019
09:30 Illawarra Hawks - Cairns
11:00 Woori Wibee W - Samsung Blue Minx W
11:05 Alvark - Slunce Rockeři
17:00 Rodniki Iževsk - Khimki-Podmoskovie
18:00 Nymburk - NH Ostrava
18:00 Crvena zvezda mts - Mornar Bar
18:00 Cherno More - Černomorec
19:00 Rogaska - KK Krka Novo mesto
20:00 Boulazac - Štrasburk
20:00 Lyon-Villeurbanne - Chalons-Reims

 

Powered by Yandex.Translate